Artyści w Polsce

ORMIAŃSKO POLSKA NATURA - wystawa prac ormiańskich artystek w Warszawie

Uwaga, otwiera nowe okno. PDF Array Drukuj Array Email

Ormianie - Artyści w Polsce

16.11.2016 o godz. 19:00 w Centrum Promocji Kultury (ul. Podskarbińska 2) w Warszawie odbędzie się wernisaż wystawy pt. ORMIAŃSKO POLSKA NATURA. Jest to wystawa Barbary Bieleckiej–Woźniczko(córki Ormianki z Krymu) / Helen Arut(pochodzi z Armenii, urodzona w Giumri) / Anny Muradyan(pochodzi z Armenii),obejmująca malarstwo/jedwab/witraż/ceramikę.Wystawa będzie czynna do 30.11.2016.
 

Barbara Bielecka-Woźniczko - wystawa prac

Uwaga, otwiera nowe okno. PDF Array Drukuj Array Email

Ormianie - Artyści w Polsce

Grupa artystów plastyków, skupionych przy OW ZPAP, dla których szczególną inspiracją jest muzyka, postanowiła włączyć się specjalną wystawą w obchody Roku Witolda Lutosławskiego (1913-1994).
Wśród nich: Barbara Bielecka-Woźniczko, Marek Ałaszewski, Jan Brodziak, Edyta Dzierż, Anna Forycka-Putiatycka, Bożena Korulska, Bogusław Lustyk, Jacek Maślankiewicz. Wernisaż zbiorowej wystawy malarstwa "Łańcuch dźwięku i koloru" odbędzie 11.05.br. o godz. 17 w Galerii U DK Stokłosy w Warszawie ul. Lachmana 5.
Zapraszamy
   

Koncert muzyki ormiańskiej w Kaliszu

Uwaga, otwiera nowe okno. PDF Array Drukuj Array Email

Ormianie - Artyści w Polsce

Filharmonia Kaliska zaprasza na Koncert Muzyki Ormiańskiej, który będzie się 25 kwietnia 2013 o godz. 19.30 w Sali Koncertowej Filharmonii Kaliskiej  - Aula WPA UAM  w Kaliszu, ul. Nowy Świat  28-30. W programie:
A. Chaczaturian - Suita z baletu GAJANE
E. Mirzoyan - Introdukcja i Perpetuum Mobile na skrzypce solo i orkiestrę
Kristine Harutyunyan – skrzypce
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Kaliskiej
Adam Klocek - dyrygent
A. Babajanyan - Trio
Trio fortepianowe w składzie:
Heghine Mkrtchyan - skrzypce
Edyta Maksymczuk-Thiel - wiolonczela
Milena Antoniewicz - fortepian
A. Babajanyan - Vocaliza na głos i orkiestrę
Orkiestra II st. PSM w Kaliszu,
A. Wichłacz - sopran
Heghine Mkrtchyan - dyrygent
Komitas - Szogher jan
Orkiestra II st. PSM w Kaliszu
Heghine Mkrtchyan - dyrygent.
   

Wystawa w Rzeszowie rysunku Surena Vardaniana "Zapach Kobiety"

Uwaga, otwiera nowe okno. PDF Array Drukuj Array Email

Ormianie - Artyści w Polsce

Zmysłowa, nieprzewidywalna, nieskrępowana, pełna energii... kobieta według Surena Vardaniana. Ale czy na pewno? Czy taka właśnie jest w swej osobliwości wymykająca się spod ręki rysownika ? Jeśli czegoś nie wiadomo na pewno, trzeba tego doświadczyć i zobaczyć.
Zapraszamy do obejrzenia wystawy rysunku Surena Vardaniana "Zapach Kobiety" w Małej Galerii Fotografii Kwadrat w Rzeszowie (ul. Targowa 9). Spotkanie z autorem 16 marca 2013 o godz. 19.00.
   

ZAPROSZENIE

Uwaga, otwiera nowe okno. PDF Array Drukuj Array Email

Ormianie - Artyści w Polsce

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy zaproszenie od Pani ambasadorowej Knothe na otwarcie GALERII INNEJ połączonej z wernisażem prac ormiańskiego artysty Gurgena Gadachika. Jak mówi właścicielka, Galeria będzie miejscem promocji artystów ormiańskich na kulturalnej mapie Warszawy. Gratulujemy realizacji wspaniałego pomysłu i z przyjemnością włączymy się w promocję tego miejsca. Wernisaż odbędzie się 21 lutego o godz. 18:00 w Galerii przy ul. Senatorskiej 20 w Warszawie
Prace można oglądać od wtorku do piątku w godzinach 11 – 18 i sobotę w godzinach 11-15. Serdecznie zapraszamy Marta i Maciej Bohosiewiczowie
   

Strona 1 z 5